Mercedes W203 Sportcoupe 00-04 Maskerin perpara ..

179 EUR

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Maskerina me gjith stemen mercedes ne Look CL
Monton tek
Merceds Classe C
Tipi: W203
Viti 2000-2004
Modelli Sportcoupe
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Autoelegance
00393478292799
Leaflet
Në fillim