Mercedes E Klass W211 06-09 AVANTGARDE MASKERIN ..

140 EUR

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Monton tek:
Mercedes Classe E
Tipi: W211 (Restyling)
Viti. 2006-2009
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Autoelegance
00393478292799
Leaflet
Në fillim