MASKARIN AUDI A5 MODEL S5 07 - 12 GRIGLIA

269 EUR

Shitet nga: AUTOELEGANCE 26 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Të përshtatshme për:
Audi A5 S5
Coupe (83T) 2007- e në vazhdim
Convertible (8F7) 2009 - në vazhdim
Sportback (8TA) 2007- e në vazhdim
Audi S5 Coupe (83T) 2007- e në vazhdim
Rrjeti nuk bie për modelet restyling A5 / S5


S5 FRONT GRILL
Compatible me ose pa PDC

Paketa përmban
grid vetme
Logo Audi S5 +

100% të reja
me cilësi të lartë ABS plastike
Bukur, look trendy
Made e me cilësi të lartë OEM plastike
Shfaqja absolutisht i tmerrshëm
E rëndësishme: Instalim të lehtë të shpejtë dhe të garantuara.
• ECE Miratuar
* Për më shumë informacion ose për të kërkuar informacion nëpërmjet MAIL ose WHASSAPP
00393478292799
AUTOELEGANCE
00393478292799
Leaflet
Në fillim