Set i ri AMG 6.3 per w212 facelift (2013-2015)

1 400 EUR

Shitet nga: Geni 23 Maj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Set i ri Amg 6.3 plastik, i kompletuar me maskarino, marmita per w212 facelift. Dhe cdo pjese tjeter per Mercedes te te gjitha llojeve AMG.
Leaflet
Në fillim