Fenere LED w212 2014-up

1 400 EUR

Shitet nga: Geni 03 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Fenere LED per w212 facelift. Edhe cdo pjese tjeter AMG 6.3 per w212 dhe cdo BENZ-i tjeter. Feneret jane te pershtatshem per makinat qe nuk i kane feneret xenon dhe nuk kane nevoje per asnje modifikim. Drite perfekte dhe cdo gje tjeter PERFEKETE.
Leaflet
Në fillim