Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 13 2022 10:13

Veshje timoni me lëkurë ose Alcantara për Volkswagen

Publikuar: Pri 13 10:13
Shikime: 2
Veshje timoni me lëkurë ose imitim lekure. Alcantara swede etj na ndiqni në Instagram auto_dekor.al. Tek ne do të gjeni veshje për të gjitha llojet e makinave. Modele sportive bazike origjinale etj sport carbon kombinime te ndryshme. Mos blini timona të tjerë. Veshja e timonit do ju japi atë pamje që ju keni menduar pasi ka shumë lloje modele dhe materiale te ndryshme. Ngjyra peu të ndryshme. Kemi për çdo lloje makine.
Çmim i ulët dhe cilësi maksimale. Ofrojmë dhe montim. Ju a sjellim me poste nese doni ta monotoni vetë. Se bashku me të gjitha aksesorët që duhen per montim. Butona Timoni si dhe aksesore të tjerë. Komanda timoni.
Mos ezito na kontaktoni. Çmime të ulta dhe cilësi maksimale.
Përshkrimi i linkut

AUTO_DEKOR.AL

VESHJE TIMONI , NAVIGATORA ANDROID DHE PJESE TE TJERA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tirana

+355688445344

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

VESHJE TIMONI , NAVIGATORA ANDROID DHE PJESE TE TJERA
Tirana +355688445344
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 230 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355688445344

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione