Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 27 2022 11:19

pedana HYUNDAI TUCSON TLE 2015+

EUR

Publikuar: Nën 27 11:19
Shikime: 1
KLLAPAT ANËSORE

Super optikë

I përshtatshëm për:
HYUNDAI TUCSON TLE
Viti 2015+

Pamje e bukur, trendy

E lehtë për t'u instaluar - ato janë të fiksuara në pikat fillestare të montimit.

Sipërfaqe alumini

incl. aksesore montimi:

100% e re
Material me cilësi të lartë
Bërë prej alumini me cilësi të lartë
Pamje absolutisht mbresëlënëse.
E rëndësishme: Mbledhje e thjeshtë e shpejtë dhe e garantuar.
ECE miratohet
* Për më shumë informacion pyetni me POSTË ose me tel.
Per cdo informacion mundet te na kontaktoni ne whatsapp +393478292799

Përshkrimi i linkut

AUTO-ELEGANCE

Kush jemi ne
Auto Elegance

AUTOELEGANCE është një kompani e re, moderne dhe dinamike, e lindur nga pasioni për makinat, por në të njëjtën kohë shumë profesionale dhe e orientuar ekskluzivisht në kënaqësinë e klientit për çdo lloj nevoje në lidhje me botën e akordimit të markave të makinave.
Kompania tregton aksesorët më të ndryshëm për ta bërë makinën tuaj të veçantë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

VIA SANNICANDRO 76 70020 CASSANO DELLE MURGE, BARI

00393478292799

https://www.autoelegance-tuning.com/index.php?route=common/home

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Kush jemi ne
Auto Elegance

AUTOELEGANCE është një kompani e re, moderne dhe dinamike, e lindur nga pasioni për makinat, por në të njëjtën kohë shumë profesionale dhe e orientuar ekskluzivisht në kënaqësinë e klientit për çdo lloj nevoje në lidhje me botën e akordimit të markave të makinave.
Kompania tregton aksesorët më të ndryshëm për ta bërë makinën tuaj të veçantë.
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 230 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione