Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 15 2022 12:44

COPPIA PEDANE LATERALI JEEP GRAND CHEROKEE 2010-2017 SOTTOPO

EUR

Publikuar: Qer 15 12:44
Shikime: 2
Pedane Sottoporta laterali

(Incl. accessori di montaggio)
Super ottica


Con manopole antiscivolo integrati

Portare un look davvero trendy !!!

Facile da installare vengono fissati sui punti di montaggio originale.DESCRIZIONE CATALOGO

Adatto per:
Jeep Grand Cherokee
5/Porte
Anno. 2011-2017100% nuovo
Materiale di alta qualità
Realizzato in Alluminio di alta qualità
Aspetto assolutamente impressionante
Importante: Montaggio semplice veloce e garantito.
Omologate ECE

* Per altri informazioni chiedere via MAIL.
Per ulteriori informazioni ci contatti direttamente su Whatsapp al 3478292799.
Përshkrimi i linkut

AUTO-ELEGANCE

Kush jemi ne
Auto Elegance

AUTOELEGANCE është një kompani e re, moderne dhe dinamike, e lindur nga pasioni për makinat, por në të njëjtën kohë shumë profesionale dhe e orientuar ekskluzivisht në kënaqësinë e klientit për çdo lloj nevoje në lidhje me botën e akordimit të markave të makinave.
Kompania tregton aksesorët më të ndryshëm për ta bërë makinën tuaj të veçantë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

VIA SANNICANDRO 76 70020 CASSANO DELLE MURGE, BARI

00393478292799

https://www.autoelegance-tuning.com/index.php?route=common/home

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Kush jemi ne
Auto Elegance

AUTOELEGANCE është një kompani e re, moderne dhe dinamike, e lindur nga pasioni për makinat, por në të njëjtën kohë shumë profesionale dhe e orientuar ekskluzivisht në kënaqësinë e klientit për çdo lloj nevoje në lidhje me botën e akordimit të markave të makinave.
Kompania tregton aksesorët më të ndryshëm për ta bërë makinën tuaj të veçantë.
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 230 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione