Pjese dhe motorr per renault laguna 2.2 dci 2003

80 000 LEK

Shitet nga: visi 02 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shes pjese dhe motorr per renault laguna 2.2 dci 2003 manuale 6 marsha ne gjendje shume te mire e sapoarhdur nga jashte. disponoj cdo pjese mekanike xhenerike dhe karrocerie. 198000 km te bera. cdo pjese jepet me garanci.

turbo eshte shitur.
cmimi per motor te zveshur cilinder testate 80000

per cdo informacion kontaktoni
Leaflet
Në fillim