BMW E90 Diferencial dhe Ura e mbrapme e komplert..

900 EUR

Shitet nga: Astrit 17 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
BMW E 90 Ure e mbrapme e kompletuar me krah tamburo cilinder frenash diferencial semiakse etj. Ne gjendje perfekte esht hequr nga makin e aksidentuar as 10.000 kilometra
Leaflet
Në fillim