SENDILJE W204

Shitet nga: AUTO 28 Tet 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 LEK   150 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
SENDILJE COPE PARA DHE MBRAPA CKLAS W204 2008.
SENDILJET JANE TE PASTRA GRI TE HAPUR PER CKLAS W204 PAPORTOBAGAZH ME PALOSJE .
MONTIMI FALAS .
CMIMI 70MIJE LEKE .
VENDODHJA PERBALL QTU NE TIRANE .
CEL 0686211567 .
INSTAGRAM : DITI.AKSESOR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim