Publikuar: Nën 04 2022 09:45

Pjese Audi TT, A3, Golf 4 GT, 1.8 turbo 1998-2004

Publikuar: Nën 04 09:45
Shikime: 200

Audi A3 1.8 turbo benzine dhe pjese kembimi Audi TT 1998-2006.
240hp quattro, turbo T04, 6 marsha.
Pjese motorrike, kambio 6 marsha dhe ridodo quattro, diferencjal mbrapa, semiakse para mbrapa, trasmesion, kofano, parafango, fenere, stopa, dyer, tapiceri lekure, kroskot, amortizatore, disqe alumini me goma te reja 225/45R17 etj...
Tel. : 0692054057
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
200
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692054057

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione