Kasetafon origjinal dhe kom timoni mp3

145 EUR

Shitet nga: Dejvi 24 Pri 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet ne gjendje pune mp3 aux per astra korsa prodhim i 2008 bashke me komandat e timonit bashke me fishat per astra kasetafoni ka dhe kodin
Leaflet
Në fillim