Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 24 2023 11:20

kambio automat opel , chervolet bllok hidraulik kamja GM 6G

Publikuar: Mar 24 11:20
Shikime: 109
shitet bllok hidrauliku i ri per kamjo GM 6hp me kode 6T30, 6T40, 6T45 gen2 nga viti 2012 deri ne 2017 blloku eshte i ri i pa perduror , kam dhe paketen e kamjos + dhe selenoidet te reja per me shum detaje telefono . Përshkrimi i linkut

Autoservis bmw

autoservis bmw.  ne mund tju ndimojm per cdo problem qe keni tek makina juaj ne menyren me prefesjonale.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

tirana , Rruga Dritan hoxha Tregoje në hartë

0692692959

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

autoservis bmw.  ne mund tju ndimojm per cdo problem qe keni tek makina juaj ne menyren me prefesjonale.
tirana , Rruga Dritan hoxha 0692692959
109
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692692959

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione