Injektor per fiat ulysse dhe pezho

0 EUR

Shitet nga: Sandri 17 Korr 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten 4 injetor bashk me pomp nafte dhe sepertin Vai... per fiat ulysse. Fiat scuto skuto ..peugeot 508.citroen c5.injektoret Jan heq nga i njejti motorr qe do te thot jan set 4 cop injktoret jepen me prov garanci .
Leaflet
Në fillim