Ford Galaxy 2007

Shitet nga: Miri Dje 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
parakolp + dy parafrangat....shiten dhe veç e veç
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim