Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 28 2023 12:40

Fenere per Range/ Mercedes/ Audi/ Porsche / BMW

EUR

Publikuar: Mar 28 12:40
Shikime: 198
Fenerë të ndryshëm për të gjitha modelet e reja të automjeteve dhe shumë modele të tjera...


Tek ne mund te gjeni pjesë:
Mekanike ( motorrë + kambio dhe komponentë të ndryshëm,...etj)

Xhenerike -( Ura para / mbrapa + komponentë të ndryshëm...etj)

Exterior ( Parakolp, maskarino, fenerë, dyer, mbrapakolp, stopa...etj)

Interior - (Serdilje, panele dyersh, kroskotë te mëdhenj, kroskot të vegjel...etj)

Siguria - ( Siteme frenimi, tamburo, Airbag, Rrypa sigurimi...etj)

Të gjitha modelet e automjeteve te reja markat si :
Mercedez Benz, Audi, Volkswagen, Porsche, Land Rover, BMW etj..Të gjitha pjesët janë origjinale dhe me garanci.

Për më shumë info kontaktoni në nr : 069 20 86 888 / 06820 02 007 ( What's app / Viber)
Përshkrimi i linkut

Auto Liu

Shitblerje makinash
Cmimet më konkuruese
Cilësi e garantuar 
0682002002
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kodër Gjeç, fushë Prezë Tregoje në hartë

0682002002

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitblerje makinash
Cmimet më konkuruese
Cilësi e garantuar 
0682002002
Kodër Gjeç, fushë Prezë 0682002002
198
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione