Audi A6 3.0 tdi quattro automat 2005

100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: 🇦🇱🇦🇱Pjese Kembimi Doku🇦🇱🇦🇱 24 Nën 12:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
🇦🇱🇦🇱Pjese Kembimi Doku🇦🇱🇦🇱
  Online
0694259719
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Pjese kembimi per audi A6 2005 3.0 diesel automat 4 dyer. Fener adaptive light neper kthesa, xenon bixenon, sedilje lekure me ngrohje, dopjo xhama anesore, perde dyersh dhe mbrapa. Ndezje me buton, timon sport line, Super gjendje cdo pjese. Vetem per pjese kembimi. Faleminderit
🇦🇱🇦🇱Pjese Kembimi Doku🇦🇱🇦🇱
  Online
0694259719
Leaflet
Në fillim