PJESE PER HUMMER H3

1 000 EUR

Shitet nga: H3 14 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Komplet pjesa e perparme e nje Hummer-i H3 Radiator Maskarine Mbeshtetsen e maskarines Pjesa e hekurit Parakolp Dhe Mbeshtetsen e parakolpit Fener Krahu i pasagjerit Mbrojtsja gomes
Kontakt ne viber ose whatsapp ...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione