Pomp Benzine Fordi

80 EUR

100 EUR

Shitet nga: Ford 20 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pomp benzine per ford , 4 bar eshte perdorur vetem per prov ! Pompa jepet me prove dhe garanci ! Cel : 0692288645
Leaflet
Në fillim