Publikuar: Dhj 07 2022 02:05

Pjese kembimi Gesti Fier

Publikuar: Dhj 07 02:05
Shikime: 44
Pjese kembimi per automjete 🚘

➡️ Mbrostar Ferko Fier (afer spitalit memorial turk) 🏥📍

🗓 Hene - Shtune ⏰ 08:00 me 17:00

🗓Dielen 🔑

☎️/ whatsapp 0693357375


Volkswagen Tuareg 2.5 dhe 5.0 Nafte 2007
Volkswagen Passat 2.0 Nafte 2007
Volkswagen Golf 6, 1.6 Nafte 2012
Volkswagen golf 5, 1.6 TSI 2007
Mercedes W211 , 2.2, 2.7, 3.2 Nafte
Mercedes W204 2.2 Nafte 2008
Mercedes W203 , 2.2, 2.7 nafte
Mercedes W203 2.0 Benzine
Mercedes w168 , 1.4 -1.6 benzine- 1.7 Nafte
Mercedes w221 5.5 benzine
Mazda 6 , 2.0 Nafte 2009
Citroen C4 1.6 Benzine
Rover 75, 2.0 Benzine
Ford fokus 1.6 Nafte 2006,2010
Peugeot 207, 1.4 nafte 2006, 2009
Bmw S7 3.0 Nafte 2007
Bmw S5 3.5 Nafte 2007
Bmw X5 3.0 Nafte 2008
Hyundai Matrix 1.5 Nafte 2005
Fiat Punto 1.2 Benzine 16 Valvula
Audi Q7 3.0 Nafte 2007

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
44
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693357375

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione