Pjes kembimi.mororike +injatore

0 EUR

Shitet nga: Pjes kembimi 24 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pjes motiri bmw 530d (motor 211 270 cdi )motor 202 220cdi)motor 320 cdi) motor mini cuoer 1.6 benxin viti 2004)pjes motorik oer ford 2.0 crdi vit 07-11 fiat 2.0d viti 07-11peygot 2.0hdi 07 -11 viti pjes motorike renoje dhe zuzuki grande vitatea 1.9 ddsi viti 2007 -2010 (pjes motorik audi vw 2.0 nafte viti 05 -08) (pjes motorik per mercedes Ml 164 3.5 benxin cls 3.5 benxin
Pjes kembimi
0692277761
Leaflet
Në fillim