Fenera ML 164

Shitet nga: Fredi Saliaj 23 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Fenera per Mercedes Benz ML 164 te thjesht , cift por edhe vec , te perdorur . Produktet tona jane origjinale me stamp te Mercedes Benz dhe me numer serie te tipit perkates . Cmime te arsyeshme . Gjithashtu tregtojm edhe pjes me shumic .Per Informacione te metejshme na kontaktoni . Servis SALIAJ MERCEDES BENZ Fier . Fredi Saliaj
+355692100034 , +355694030034
Leaflet
Në fillim