Amortizator ML164 te mbasem

Shitet nga: Fredi Saliaj 23 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Amortizator per Mercedes Benz ML 164 , te thjesht dhe me ajer , te perdorur . Produktet tona jane origjinale me stamp te Mercedes Benz dhe me numer serie te tipit perkates . Cmime te arsyeshme . Gjithashtu tregtojm edhe pjes me shumic .Per Informacione te metejshme na kontaktoni . Servis SALIAJ MERCEDES BENZ Fier . Fredi Saliaj +355692100034 , +355694030034
Leaflet
Në fillim