PJESE KEMBIMI RENAULT X-MOD

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO 4 ALBANIA PJESË KËMBIMI TË PËRDORURA 27 Tet 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
AUTO 4 ALBANIA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱!

➡️ VETËM PËR PJESË KËMBIMI !
🆕 RENAULT X-MOD

✔️ Marka➡️Renault X-Mod
✔️ Cilindrata ➡️ 1.5
✔️ Karburanti:NAFTË
✔️ Viti i prodhimit➡️ 2010
✔️Kamje:MANUAL (6-MARRSHA)

Për ç'do informacion jemi në shërbimin tuaj :
📲 069 89 00 312 📲 069 47 55781
Adresa :📮 Rr.Vëllazerimi Unaza e Re DURRËS.
AUTO 4 ALBANIA PJESË KËMBIMI TË PËRDORURA
Auto 4 ALBANIA, pika më e madhe për pjesë këmbimi të përdorura ne Durrës, me eksperiencë shumë vjecare ,ofron per ju vetëm pjesë këmbimi importi me shumicë dhe pakicë për markat më te njohura të makinave: Gjermane,Franceze,Italiane,Japoneze,Koreane etj, Pjesët e tregëtuara importohen nga vendet e BE (ANGLI,ITALI etj ) pas një përzgjedhje të kujdesëshme. Ne punojmë për te sjell tek ju vetem pjese cilesore,sepse per Auto 4 cilesia eshte çelesi i suksesit. Nr kontakti: Cel:+ 069 47 55 781 Cel:+ 069 89 00 312 Adresa:Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta"Durres email:pjesauto4@gmail.com Ju mirepresim!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta prane karburant Gega Oil"Durrës Tregoje në hartë
0698900312 /0694755781
https://www.facebook.com/Auto4pjeseKembimiTePerdorura/
AUTO 4 ALBANIA PJESË KËMBIMI TË PËRDORURA
  Online
0698900312 /0694755781
Leaflet
Në fillim