pjes kembimi

Shitet nga: ariel 28 Gush 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten disqe dhe ferota per fiat bravo
Gjendja 10/10
Cmimi 50 mij lek t vjetra
T ardhura nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim