Parakolp inoxi rav4 okazion

Shitet nga: Bessi 28 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Pjesë rezerve
Eshte shum i paster dhe i pershtatshem per fouristrad,furgon sprinter vito caravelle t4 t5 t6 sharan ford galaxy mitsubishi pajero toyota nisan navara patrol per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim