Motora 203-211-212 1.8cc. Dhe 2.0cc compresor

1 EUR

Shitet nga: Alush 03 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Motora 203 benxin dhe naft motorat 1.8c 2.0cc 220cc 270cc 300cc 320cc nga 2003 ——2014
Leaflet
Në fillim