Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 16 2020 08:00

Turbine Bmw !!!

EUR

Publikuar: Qer 16 08:00
Shikime: 2
Shitet turbine E perdorur ne gjendje perfekte montohet ne keto automjete si me poshte :
BMW 116, 118 , 120 , 318 , 320 , 330 , 520 ,525, 530 , 630 , 730 , x3 , x5 , X6 SERIE 1, SERIE 3, SERIE 5, X, XD,
Përshkrimi i linkut

Auto-Tirana-Parts

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Tirane 0697727697
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697727697

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione