Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 09 2021 08:50

Kompresor i ri klima per Chervolet Aveo ,Kalos ,Lacetti ,Nub

Publikuar: Korr 09 08:50
Shikime: 3
Kompresor i ri klima per Chervolet Aveo ,Kalos ,Lacetti ,Nubira 1.4 ,1.6 petrol .
CHEVROLET
Aveo
1.4 (1399ccm) Petrol
L14(85CUL4)
T200
2003 - 2007
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Aveo
1.4 (1399ccm) Petrol
L14(85CUL4)
T200
2003 - 2007
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Aveo
1.4 (1399ccm) Petrol
L14(85CUL4)
T250
2006 -
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Aveo
1.5 (1498ccm) Petrol
LV8(91CUL4)
T200
2004 - 2006
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Aveo
1.5 (1498ccm) Petrol
LV8(91CUL4)
T200
2005 - 2008
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Kalos
1.4 (1399ccm) Petrol
L14(85CUL4)
T200
2003 - 2008
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Kalos
1.4 (1399ccm) Petrol
LX5(85CUL4)
T200
2003 - 2006
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Kalos
1.4 (1399ccm) Petrol
L14(85CUL4)
T200
2003 - 2008
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Kalos
1.4 (1399ccm) Petrol
LX5(85CUL4)
T200
2005 - 2006
Manufac. restriction: DELPHI V5
Pulley Dia.: 119,0mm
Pulley Grooves: 6
Oil Fill QTY/Type: 220ml/PAG 150
Gas Type: R 134a
Info: with gaskets/seals
CHEVROLET
Kalos
1.4 (1399ccm) Petrol
L14(85CUL4)
T250
2006 - 2013
MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Auto-Tirana-Parts

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Tirane 0697727697
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697727697

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione