Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 13 2022 07:47

GRIGLIA ANTERIORE MERCEDES C W205 C205 S205 2015-2018 CALAND

EUR

Publikuar: Qer 13 07:47
Shikime: 2
IMPORTANTE: IL LOGO MERCEDES NON E' FORNITO

SI PRENDE DALLA VECCHIA GRIGLIA

DESCRIZIONE FOTO
GRIGLIA ANTERIORE
Look AMG NERA
CON PROFILI SATINATI
*TOP Qualità*


DESCRIZIONE CATALOGO

Adatto per:
MERCEDES CLASSE C W205

BERLINA / SW / COUPE
Anno. 2015+

ADATTA SOLO PER MODELLI SENZA CAMERA ANTERIORE100% nuovo
Materiale di alta qualità
Bella, look di tendenza
Realizzato in ABS di alta qualità
Aspetto assolutamente impressionante
Importante: Montaggio semplice veloce e garantito.
Omologate ECE
* Per altri informazioni chiedere via MAIL.*
Per ulteriori informazioni ci contatti direttamente su Whatsapp al 3478292799.
Përshkrimi i linkut

AUTO-ELEGANCE

Kush jemi ne
Auto Elegance

AUTOELEGANCE është një kompani e re, moderne dhe dinamike, e lindur nga pasioni për makinat, por në të njëjtën kohë shumë profesionale dhe e orientuar ekskluzivisht në kënaqësinë e klientit për çdo lloj nevoje në lidhje me botën e akordimit të markave të makinave.
Kompania tregton aksesorët më të ndryshëm për ta bërë makinën tuaj të veçantë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

VIA SANNICANDRO 76 70020 CASSANO DELLE MURGE, BARI

00393478292799

https://www.autoelegance-tuning.com/index.php?route=common/home

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Kush jemi ne
Auto Elegance

AUTOELEGANCE është një kompani e re, moderne dhe dinamike, e lindur nga pasioni për makinat, por në të njëjtën kohë shumë profesionale dhe e orientuar ekskluzivisht në kënaqësinë e klientit për çdo lloj nevoje në lidhje me botën e akordimit të markave të makinave.
Kompania tregton aksesorët më të ndryshëm për ta bërë makinën tuaj të veçantë.
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione