Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 15 2023 02:56

Butona timoni origjinal per mercedes benz

EUR

EUR
Publikuar: Qer 15 02:56
Shikime: 9
Kemi butona timoni origjinal për çdo lloje makine
w204 , w212 2007-2011 cmimi 28 euro .
w204 w212 ,2012+ cmimi 33 euro
w205 2014+ cmimi 42 euro
Sjellim do buton me porosi !
cmime konturruse , korrektesi maksimale!
cilesi e garantuar!
Mercedes w204 W212 W221 w211 w209 w164 w165 Benz 2000-2015 a b c e clk cls ml gl r amg s class klas benx benz
Na ndiqni në Instagram
Auto_dekor.al
Na kontaktoni në Dm ose WhatsApp +355688445344
Përshkrimi i linkut

AUTO_DEKOR.AL

VESHJE TIMONI , NAVIGATORA ANDROID DHE PJESE TE TJERA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tirana

+355688445344

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

VESHJE TIMONI , NAVIGATORA ANDROID DHE PJESE TE TJERA
Tirana +355688445344
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione