Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 18 2023 08:18

PJESE KEMBIMI FORD FIESTA 1.8 TDI VITI 2002 NAFT

Publikuar: Sht 18 08:18
Shikime: 5
PJESE KEMBIMI FORD FIESTA 1.8 TDI VITI 2002 NAFT
"Për ç'do informacion jemi në shërbimin tuaj : 📞 0698900312 📞 0694755781.
Adresa ➡️ Rr.Vllazerimi unaza e re DURRËS
*AUTO 4 ALBANIA*

#VolkswagenPasat2008 #PJESEVolkswagenPasat2008
#PjeseFordGalaxy2011
#AUTO4ALBANIA #fiatAuto4AlbaniaDurres #auto #alfaromeoAuto4AlbaniaDurres #pjese #lanciaAuto4AlbaniaDurres #makinaAuto4AlbaniaDurres #pjes #audi #benz #jeep #alfa #pjeseKembimi #pjeseKembimiPerPjes #MakinaPerPjesKembimi #PjeseKembimiPerMakinaTePerdorura #Auto4Durres #PikeMakinashVolkswagenPasat2008 #MakinaTeNdryshme #PjesNeDurresVolkswagenPasat2008 #PjeseKembimiNeDurres #Auto4DurresPjeseKembimiVOLKSWAGENPASAT2007 #DurresPjeseKembimi #CmimiPjeseKembimi #PjeseKembimiLireFordGalaxy #PjeseKembimiCilesore #PjseCilesore #Cilesi #Korrektesi #Auto4AlbaniaDurres

#PasionPerMakina #PjeseAudiDurjeseVolkswagenDurres #shasimakineAuto4AlbaniaDurres #kamjeAuto4AlbaniaDurres #filtriAuto4AlbaniaDurres #volant #seat #audi #amortizatorbagazhi #motorrino #turbo #maskarino #oficin #mekanik #golf #motorrkompletAuto4AlbaniaDurres #uraMakinash #kroskot #mbrojtesegomeAuto4AlbaniaDurres #rripasigurimiAuto4AlbaniaDurres #parafango #kilometrazhVOLKSWAGENPASAT2007 #bokseFordGalaxy #fenerVOLKSWAGENPASAT2007 #radiatorVOLKSWAGENPASAT2007 #tambureVOLKSWAGENPASAT2007 #shpatull #levamarrshiFordGalaxy #kapakajriFordGalaxy
#kasetofon #stopa #tapiceridyeresh #Pjeseaudi #euroricambi #amortizator #serbetin #depresor #brava #sami #kofano
#parakolpmbrapakolp #grupTimoni #disqeAuto4AlbaniaDurres #dinamo #likeAuto4AlbaniaDurres #pompa #klimaAuto4AlbaniaDurres #Albania #dyerFordGalaxy #sedileFordGalaxy #motorrxhami #timonFordGalaxy #absAuto4AlbaniaDurres

#antinebiaVOLKSWAGENPASAT2007 #bagazhe #pompsarbatoriAuto4AlbaniaDurres #grushtaVolkswagenPasat2008 #bidonaVolkswagenPasat2008 #airbagVolkswagenPasat2008 #egrVolkswagenPasat2008 #pasqyraAuto4AlbaniaDurres #Auto4AlbaniaDurres


pjese kembimi per #mercedes #benz AUTO 4 DURRES
pjese kembimi ford AUTO 4 DURRES
pjese kembimi per makina v#olkswagen AUTO 4 DURRES
pjese kembimi #AUTO 4 #DURRES
pjese kembimi opel AUTO 4 DURRES
pjese kembimi per makina #japoneze AUTO 4 DURRES
pjese kembimi AUTO 4 DURRES
Pjese Kembimi te #perdorura Durres
Pjese te perodorura #kembimi.
Pjese kembimi Importi.
Radiatorë dhe Interkulerë
Sete Freksioni Disk-Specidisk-Volant
#Amortizatorë
#Koka Paraleli
#Krah Avantreni
#Këmbë Motorri
Pjese kembimi per makina.
#Pjese te ndryshme kembimi.
#MotorraVolkswagenPasat2008 makinash AUTO
Përshkrimi i linkut

AUTO 4 ALBANIA PJESË KËMBIMI TË PËRDORURA

Auto 4 ALBANIA, pika më e madhe për pjesë këmbimi të përdorura ne Durrës, me eksperiencë shumë vjecare  ,ofron per ju vetëm pjesë këmbimi importi me shumicë dhe pakicë  për markat më te njohura të makinave: Gjermane,Franceze,Italiane,Japoneze,Koreane etj, 
Pjesët e tregëtuara importohen nga vendet e BE (ANGLI,ITALI etj ) pas një përzgjedhje të kujdesëshme.
Ne punojmë për te sjell tek ju vetem pjese cilesore,sepse per Auto 4 cilesia eshte çelesi i suksesit.
Nr kontakti:
Cel:+ 069 47 55 781
Cel:+ 069 89 00 312
Adresa:Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta"Durres 
email:[email protected]

Ju mirepresim!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta prane karburant Gega Oil"Durrës Tregoje në hartë

0698900312/0694755781

https://www.facebook.com/Auto4pjeseKembimiTePerdorura/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto 4 ALBANIA, pika më e madhe për pjesë këmbimi të përdorura ne Durrës, me eksperiencë shumë vjecare  ,ofron per ju vetëm pjesë këmbimi importi me shumicë dhe pakicë  për markat më te njohura të makinave: Gjermane,Franceze,Italiane,Japoneze,Koreane etj, 
Pjesët e tregëtuara importohen nga vendet e BE (ANGLI,ITALI etj ) pas një përzgjedhje të kujdesëshme.
Ne punojmë për te sjell tek ju vetem pjese cilesore,sepse per Auto 4 cilesia eshte çelesi i suksesit.
Nr kontakti:
Cel:+ 069 47 55 781
Cel:+ 069 89 00 312
Adresa:Rruga ''Vellazerimi''Unaza e re "Ish Keneta"Durres 
email:[email protected]

Ju mirepresim!
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione