Publikuar: Mar 08 2023 03:01

Navigator Android 11.0 për Toyota RAV4 2006-2012, 1GB + 16GB

EUR

EUR
Publikuar: Mar 08 03:01
Shikime: 1110
Navigator Android 11.0 për Toyota RAV4 2006-2012, 1GB RAM + 16GB Memorje, ekran 9"(inch), Wi-Fi, GPS, Bluetooth, Radio, Mirror Link

Prodhim i vecantë vetëm për modelin Toyota RAV4 viti nga 2006 deri në 2011

Karakteristikat:
- Sistemi i dyfishtë: IOS/Android mirror link
- Navigacion i integruar GPS: Mund të shkoni kudo që dëshironi dhe të mos humbni më kurrë duke shkarkuar hartën që dëshironi dhe mund ta përdorni pa pasur internet dhe në cdo shtet që shkoni.
- WIFI i integruar: Paisja ofron lidhje me Wi-Fi nga hotspoti telefonit për lundrim në internet, për muzikë nga YouTube, për programe të ndryshme etj.
- Paisja suporton kamerën e parkimit e cila shfaqet automatikisht në ekran në momentin që vendosni marshin në indietro.
- Kontrolli i timonit: Paisja lidhet me butonat e timonit nga ku mund të kontrolloni funksionet që ju nevojiten nga timoni.
- Bluetooth i integruar me A2DP/Hands Free/Kontaktet e telefonit: Thirrjet Bluetooth, luajtësi muzikor Bluetooth, Kontaktet e telefonave që ngarkohen automatikisht
- Suporton gjithashtu dhe kamer për filmimin e rrugës përpara e cila lidhet me USB me ktë paisje dhe shkarkon aplikacionin e kamerës për të regjistruar filmimin.
- Mbështet menaxherin e skedarëve: Mbështet shkarkimin, instalimin dhe fshirjen e mbi mijëra aplikacioneve për Android.
- Radio FM/RDS
- Një shumëllojshmëri e përzgjedhjes së skenës së efekteve zanore EQ

Specifikimet:
Sistemi: Android 11.0
Madhësia e ekranit: 9'' 2.5D
Memorja: 1GB RAM + 16GB ROM (memorje)
Rezolucioni i ekranit: 1024*600 Full HD
Mirror Link: Android/IOS
Fuqia dalëse për bokset: 4 * 45W
Versioni i Bluetooth: 4.0
Banda e radios: FM/RDS
Wi-Fi: Po
GPS: Po
Lidhje me butonat në timon: Po
Formati i audios: APE/FLAC/WAV/MP3/WMA etj
Formati i videos: MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV etj
Formati i figurës: PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/BNP etj
Passwordi në rast se kërkohet: 8888

Paketa e përfshirë:
1 x Navigatori Android
1 x kabllo energjie
1 x kasë për vendin e navit
1 x kuti Canbus
1 x hyrje dhe dalje RCA
1 x Hyrja e kamerës
1 x antenë radio
1 x antenë GPS
2 x kabllo USB
1 x manual udhëzimi

Cmimi 119 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/ViberTtaaggss : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne okazion nderrim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1110
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00000355694866727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione