Publikuar: Mar 23 2023 07:12

Navigator Android 10 inch Full HD 2+32 Giga + Kamer parkimi

Publikuar: Mar 23 07:12
Shikime: 1139
Okazion navigator Android 10 inch Full HD procesor i ri sistemi operimit Android 12 ne kuti i paperdorur me 2 Giga ram + 32 Giga memorje + Kamer parkimi + mikrofon + GBS + WIFI 2.4Ghz i integruar ne navi + Blututh + Navi ofline dhe online + Radio + Multimedia + Mirror link qe mund te hapni cdo gje si nga telefoni juaj te ekrani + Hartat mbështetëse Igo, Sygic,
Google map etj dhe shume opsione te tjera. Mbeshtet pamjen e hartës 2D/3D si ne celularin tuaj. Navigatori eshte universal pra i ben cdo lloj makine tipi qe ju keni, nuk ka nevoje per korrniza kasa pra eshte nga fabrika i mbrojtur me kasa edhe xham mbrojtes. Dimensionet 25 cm e gjate dhe 15 cm e gjere per cdo marke makine i pershtatet. Me ane te mikrofonit mund te flisni ne telefon pa hequr vemendjen nga timoni ose marre gjoba policie. Siperfaqja eshte 10 inch me ane te ketij tv ne makine tuaj ju do keni askese ne shume opsione per te ndihmuar makinen ju per serviset dhe shume te tjera. Mund te shikoni ne kohe reale statusin e makines tuaj sasine e vajit gradacionin e tij, a ka uje motorri, ujin e fshirseve te xhamit, niveli i gomave, artmorzatorve, statusin e baterise, sasine e naftes benzines, problemeve qe ka makine. Ne rast se keni lene nje dere ose bagazhin hapur ose nuk eshte mbyllur mire do ju dali ne ekran figura e makines me problemin perkates me te kuqe, ju shton sigurine ne rruge duke mos u marr me telefonin sepse do e keni te lidhur aty ne kohe reale android dhe apple. Programet pafund gugell play per cdo program, Youtube, Maps online dhe ofline ne rast se se keni te lidhur telefonin tuaj me navin cdo gje ne kohe reale. Vendosni fotot tuaja wallpeperat e deshiruar muziken e preferuar tjuajen me blututh ose me 2 fishat e usb, vidjot full hd shpejtesite e 2 giga ram mund te beni dhe disa programe njekohesisht. Mund te keni ne te njejten kohe harten maps te hapur muziken ne sfond dhe po tju bjeri telefoni muzika automatikisht ndalon dhe fillon sapo mbyllet telefonata pra teknologjia ne maksimum per tjau bere jeten sa me te bukur te lehte. Per cdo makine universale keshtu sdo keni probleme dhe me ligjet e reja te qarkullimit sdo e keni telefonin tuaj ne dore por ne xhep ose diku ne makine dhe me ane te mikrofonit do beni cfare te deshironi. Kur te jeni ne indjetro do aktivizohet kamera e parkimit e cila ka cilesi full hd do ju ndihmoj per te parkuar mire dhe pa demtuar makinen tuaj. Do aktivizohet ne kamer dhe rruga qe lidhet me pozionin e timonit dhe vijezimet per te pasur nje pamje sa me te qarte dhe ndihmuar ne parkim. Ne rast se makina juaj ka edhe sensor parkimi do shfaqet ne ekranin tuaj makina dhe me shenja per te treguar ne kohe reale afersine me viza te kuqe dhe e sinjale audio gje qe do ju ndihmoj shume per te parkuar. Ne kuti ndodhet NAVI 10 inch full hd me prekje pa butona, kamera, fishat perkates, mikrofoni, gbs, mbajteset metalike vidat etj. Per demostrime te produkteve live na ndiqni ne tik tok ku behen shfaqja e tyre dhe si ti perdorni produktet me cmime okazion.
https://www.tiktok.com/@best_auto_parts
Cmimi okazion 😍 16.000 Leke Tirane. Sasia ne gjendje 3 cope. Beni kombinim produktesh si dritat Led Bevinse H7 130w dhe perfitoni ulje cmimi ne total.
Tel Whatup: 0696550664 Ofrohet transporti ne Shqiperi Kosove Maqedoni Tetove. Disa nga produktet tona te tjera i gjeni ne linket meposhte.

https://www.merrjep.al/njoftimi/elektronika/tv-fotoaparate-dvd-satelite/pjese-per-tv-satelite/shitet/tirane/android-iptv-tv-box-x96-x6-4-32-gb-8-64-gb-ddr4/9502276

https://www.merrjep.al/njoftimi/automjete/pjese-kembimi/pajisje-zeri-video-per-makina/shitet/tirane/kamer-wifi-full-hd-per-makinen-tuaj/9613413

https://www.merrjep.al/njoftimi/automjete/pjese-kembimi/styling-pajisje-sportive/shitet/tirane/drita-led-bevinsee-v45-h7-120w-130w-22000lm-6000k/9338539

https://www.merrjep.al/njoftimi/automjete/pjese-kembimi/styling-pajisje-sportive/shitet/tirane/set-drita-led-rgb-fiber-6-metra-4-drita-te-kembet/9306521

https://www.merrjep.al/njoftimi/automjete/pjese-kembimi/styling-pajisje-sportive/shitet/tirane/kasa-celsash-ngjyra-gold/9306107

https://www.merrjep.al/njoftimi/automjete/pjese-kembimi/styling-pajisje-sportive/shitet/tirane/shirit-led-i-bardhe-dhe-portokalli-per-feneret-30-45-60cm/9136957

https://www.merrjep.al/njoftimi/elektronika/pjese-pajisje-per-kompjutere/shitet/tirane/telekomand-t18-2-4ghz-mini-wireless-keyboard-me-tach/8947638
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1139
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696550664

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione