kemi te gjitha pjeset per opel zafira 2.2 benzine

700 EUR

Shitet nga: Mariglen Balliu 05 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 3 150 LEK / muaj

Leaflet
disponojm te gjitha pjeset per opel zafira benzin kemi dhe pjes te tjera qe i sjellim nga jasht
Mariglen Balliu
0696777177
Leaflet
Në fillim