Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 10 2022 05:41

Dvr Kamera Anytek X28 Wifi ADAS Dash cam FHD

LEK

Publikuar: Gush 10 05:41
Shikime: 216
DVR Camera, Anytek X28 Car DVR Camera Video Recorder WiFi ADAS G-Sensor Dash Cam FHD 1080P

Cmimi: 6000L

Lente me HD të plotë 1080P, kënd i gjerë 150° me definicion të lartë, dizajn i fshehur i trupit. Suport i ndërlidhjes së makinës dhe celularit, lidhje me aplikacionin celular.
- Lente me HD të plotë 1080P, kënd i gjerë 150° me definicion të lartë, dizajn i fshehur i trupit.
- Sensori G i integruar për mbrojtjen automatike të skedarëve në përplasje, suporton ndezjen automatike për të filluar regjistrimin e videos pas nisjes së makinës.
- Suporton ndezjen automatike për të filluar regjistrimin e videos pas nisjes së makinës. Suporton zbulimin e lëvizjes.
- Sistemi inteligjent i ndihmës ADAS. (Duhet të lidhet me sistemin për Android 4.0 më sipër).

BEJME DERGESA NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: [email protected]

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

https://www.instagram.com/pc_point_smart_home/
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://pc-point-smart-home.business.site
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione