Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 17 2022 08:11

Dashcam Kamera DVR per auto - Xiaomi 70mai 1S Smart Wifi

LEK

Publikuar: Gush 17 08:11
Shikime: 286
Kamera DVR Per Automjete - Xiaomi 70mai 1S Smart
DashCam Wifi me Aplikacion

Cmimi: 7500L

Dëshironi të keni gjithmonë një zgjidhje në situata të diskutueshme në rrugë? Xiaomi 70mai 1S Smart Dash Cam 1S është një DVR makine me regjistrim video Full HD 1080P, kënd shikimi 130° dhe kontroll zanor. Përveç kësaj, pajisja ka një dizajn lakonik që përshtatet lehtësisht në brendësi të makinës suaj.

Një avantazh tjetër i rëndësishëm e kësajt DVR është këndi i saj i gjerë i shikimit prej 130°. Falë këtij parametri, videoja do të tregojë situatën jo vetëm në fashen tuaj, por edhe në zonat fqinje dhe në trotuare. Kjo është veçanërisht e rëndësishme kur kemi të bëjmë me situata të diskutueshme që lidhen me ristrukturimin e përdoruesve të rrugës.

Specifikimet:

-Resolution Full HD 1080p
-Recording resolution FullHD 1080p (up to 30 fps)
-Sensore Sony IMX307
-Aperture f/2.2
-Camera viewing angle 130°
-Video format MP4 (H.264)
-Wireless connectivity WiFi
-Battery Built-in

-Automatic start of recording with engine start
-Event recording
-Loop recording
-WDR - wide dynamic range lighting
-Night mode
-Parking mode
-Shock sensor
-Voice control
-Built-in microphone
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://pc-point-smart-home.business.site
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione