Kasetofon Makinash

Shitet nga: Kasetofon 17 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK   40 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon makinash ne gjendje super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim