Kasetofon Caliber me Ekran te Madh dhe Touc

Shitet nga: Martin 04 Korr 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon Caliber me Ekran me Touch
DvD
Aux
USB 32GB
Si i Ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim