Kamer Parkimi

Shitet nga: Kamera 03 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kamera per Makina Per ecje mbrapa Car Reverse Camera Eshte E Re E Pershtatshme Per Makina Maune Autobuza Ndizet vet Kur ec Mrapa tel.0686427679
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim