Publikuar: Tet 14 2019 09:20

Autoradio navigatore

EUR

Publikuar: Tet 14 09:20
Shikime: 4
Autoradio Mercecedes classe c W209/W203
Compatibile con
Mercedes-Benz/CLK/W209 1998-2004
Mercedes-Benz/E-W210 1998-2002.1
Mercedes-Benz/C-Class/W203 2000-2005
Mercedes-Benz/A-W168 1998-2002.1
Mercedes-Benz CLK/SLK/W170 1996-2002.1
Mercedes-Benz/CLK/C208/W208 1996-2008
Mercedes-Benz1996-2008
Mercedes-Benz/M/ML/W163 1998-2002.1
Mercedes-Benz/G/W463 1998-2004
Mercedes-Benz/Viano W639 2004-2006
Mercedes-Benz/Vito/W639 2004-2006
Mercedes-Benz/Vaneo
disponibile pure
Benz classe c w203 c230 c220 c240 c280 2004-2007
Benz clc classe clc w203 2008-2010
Benz clk class w209 clk200 CLK220 CLK240 2004-2005
Benz cls class w219 2004-2008
Benz clk class a209 2006-2011
Benz clk class clk350 clk280 clk270 clk320 clk430 clk500 clk550 clk55 amg clk63 amg 2004-2011
Benz g class w467 2005-2007

navigatori është i ri në kuti, i kompletuar me gjithçka për montim, nuk keni nevojë për ndonjë gjë tjetër ose për të ndryshuar maskerinen pasi ajo montohet pa ndryshuar asgjë
*skema mercedez në ndezje

* Gjuha e menysë: italisht anglisht

* HD 1080 ekran, ekran 7 inç me prekje capacitive

* mirëmbajtjen e kontrollit të timonit, ajer te kondicionuar, sensorë parkimi dhe kompjuter në bord.

* radio rds

* DVD player divx mp3 dhe formatet e tjera

* Playing mp3 muzikë në radio nga sd telefon, rishikim usb, ju mund të luani në çdo kohë që dëshironi fotografi, këngë, filma, etj.

* Bluetooth i integruar me funksionin e librit të telefonit, thirrjet e bëra dhe të marra, dhe gjithashtu ka audio streaming që ju lejon të luani në radio të radios muzikë që keni në telefonin tuaj nëpërmjet Bluetooth.

* Navigator me hartën e përditësueshme në SD nga 8gb përfshirëse,shqiperine

* zona e dyfishtë: mund të dëgjoni muzikë me shfletuesin e qasjes.

* internet: lexoni emailin, shkarkoni aplikacionet, aksesin
në rrjetet sociale

* dalje audio / video / hyrje, dalja e subwooferit.

* Në paketën që ju gjeni gjithçka që ju nevojitet për montim.

mundësia e kamerës së pasme (kosto 15 euro)

dorezim dore


radiot ndodhen ne itali per te interesuarit mund ti transportoj per ne durres pa kosto shtese

për ata që janë të interesuar ose për informacione të mëtejshme kontaktoni me nr. 00393281545679 edhe në whatsapp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione