Publikuar: Sht 28 2022 02:18

Navigator professional per Kamiona ekran 9'

EUR

Publikuar: Sht 28 02:18
Shikime: 2
Shiten navigator per kamion te rinje ne kuti te ardhur nga italia.
Gps, Bluetooth, Mp5, DVD, Android.
Ka opsion per motora,vetura,furgona,kamiona.
Harten e europes 2022 dhe update falas pergjithmon.
Whatsapp +39 3338898275
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694764009

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione