U SHITEN BENZ 15 INCH origjinal

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Disqe Goma Spasi 16 Tet 21:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
disqe e goma
Disqe Goma Spasi
Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. Tregoje në hartë
0682124956
https://instagram.com/disqe_goma_spasi_?igshid=132g4xttpt4mx
Disqe Goma Spasi
  Online
0682124956
Leaflet
Në fillim