U shiten. 235. 70. 16. Readstone viti. 2012

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Disqe Goma Spasi 19 Dhj 08:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Doma t te katra ne nje lule
Disqe Goma Spasi
Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. Tregoje në hartë
0682124956
https://instagram.com/disqe_goma_spasi_?igshid=132g4xttpt4mx
Disqe Goma Spasi
0682124956
Leaflet
Disqe Goma Spasi
u shit  Tuareg. Audi Q7. Porch. 18 inch 0 LEK
u shiten  pirelli. 205. 45. 17. Viti. 2017. 90 % 0 LEK
4 DISQE FORISTRADE  ALUMINI 15 INC 7.5 120 EUR
U SHITEN   195. 50. 16 Gleber viti. 2016  90% 0 LEK
Në fillim