Disk alumini dhe goma 16 perVolzvagen Sharan

0 LEK

Shitet nga: graniti 11 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
5 disce me goma 16 per Volzvagen Sharan ne gjendje shum te mir.cmimi 30.000 mij lek
Leaflet
Në fillim