shiten disqe+goma touareg R17

31 000 LEK

35 000 LEK

Shitet nga: toni 26 Jan 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
okazion disqe dhe gomat per touareg R17 pa gervishje
Leaflet
Në fillim