GOMA REZERV TE MAKINAVE TE REJA

1 EUR

Shitet nga: NOVA 03 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten goma rezerv te holla per makina te ndryshme.Gomat jane te reja dhe te pa perdorura .Kemi modele per : benz , toyota , volzvagen , opel , ford etj .. cmimi ne varesi te modelit qe kerkoni
Leaflet
Në fillim