Goma me shumic dhe pakic

0 LEK

Shitet nga: Aldi klajdi Sot 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Goma dhe disqe nr 12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22.----- 17.5 -----19.5-----22.5
Aldi klajdi
0682124956
Leaflet
Në fillim