Goma & Disqe

500 EUR

Shitet nga: Ledio 05 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten 4 goma Bridgestone 225/45R17 ne gjendje shume te mire bashke me disqet te cilat dhe ato jane pothuajse te reja (nuk kane absolutisht asnje shtremberim dhe asnje gervishtje)
Leaflet
Në fillim